„EUROPOS EGZAMINAS“ 2017 M.

Nepaisant tradicinių „Europos egzamino“ temų, papildomą dėmesį šiais metais planuojame skirti Romos sutarties šešiasdešimtmečiui, programos „Erasmus+“ trisdešimtmečiui, Lietuvos narystės Šengeno erdvėje dešimtmečiui, Europos solidarumo korpuso kūrimui, Europos Sąjungos ateities scenarijams.

Kokią pagalbą suteikiama „Europos egzamino“ organizatoriams?

Egzamino vykdytojai gaus prieigą prie egzamino vykdytojų elektroninės sistemos, kurioje bus keičiamasi visa reikalinga informacija, susijusia su egzamino vykdymu.

Iki balandžio 19 d. užsiregistravusiems egzamino vykdytojams paštu bus atsiųsta medžiaga, kurią bus galima panaudoti egzaminui pasiruošti, o užsiregistravusieji vėliau galės naudotis elektroninėmis priemonių versijomis. Kaip ir anksčiau, užsiregistravusieji vykdytojai gaus nedidelę dovanėlę nuo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje.

Ruoštis „Europos egzaminui“ yra smagu ir įdomu, tačiau tai gali tapti įsimintinu įvykiu, jei jums į pagalbą atskubės žinomas žmogus. Iki balandžio 19 d. mokytojams tereikia pasiūlyti savo sukurtą klausimą „Europos egzaminui“ ir parašyti, su kokiu „mokytoju“ norėtumėte ruoštis egzaminui ir kodėl. 

Balandžio 11 d. 11 val. kviečiame prisijungti prie Mokytojo TV, kur tiesioginės vaizdo transliacijos metu Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius padės atsakyti į klausimus, susijusius su dabartiniais Europos Sąjungos iššūkiais ir ateities scenarijais. Klausimus iš anksto galite užduoti el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., žinutės temoje nurodykite „Mokytojo TV“.

Daugiau informacijos ir registracija: https://ec.europa.eu/lithuania/europos-egzaminas-2017_lt  

 

 

Aut. teisės PS 2016
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas