Padėkos popietė „Džiazo ritmu“

Popietė Džiazo ritmu

Stebuklingo laiko kerinti šviesa užliejo žemę.
Netiesa, kad žodžiams nuoširdiems  neliko vietos.
Stebuklas senas neišblėso…
Ištirpo žvakių liepsnose tiktai širdžių ledai ir šaltas laiko gruodas.
Ir vėl nušvito mūsų širdyse viltis, tikėjimas, paguoda.

 

Metams baigiantis, Telšių švietimo centras 2022 m. gruodžio 28 d. Telšių ješivoje laukė visų bendraminčių, kolegų, socialinių ir verslo partnerių – žmonių, su kuriais visus metus bendradarbiavo įvairiose srityse. Kaip teigė Džonas Kenedis: „Mes turime rasti laiko sustoti ir padėkoti žmonėms, kurie keičia mūsų gyvenimus.“

Visus metus solidariai dirbę, daug išmokę ir kitus lydėję mokslo kelyje, norėjome visiems dovanoti jaukią, muzikos ritmų kupiną, šventę.  Gyvenimas, dažniausiai, kaip džiazas – nenuspėjamas, improvizuotas! Bet tai ir yra visa jo esmė!

Į šventinę popietę atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė. Sulaukėme padėkos už programos, skirtos žemaičių kalbos, istorijos ir kultūros išsaugojimui, parengimą bei įgyvendinimą. Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas dėkojo už nuveiktus darbus, linkėjo, kad ir ateinantys metai būtų labai sėkmingi. Gražius ir šiltus žodžius Telšių švietimo centrui skyrė Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Lina Leinartienė.

Apdovanojome bendradarbiavimo partnerius, metodinių būrelių tarybų pirmininkus, kurie baigė savo dvejų metų pirmininkavimo kadenciją.

Telšių Meno mokyklos mokiniai dovanojo nuotaikingą muzikinį kūrinį, savo dainas svečiams skyrė atlikėja Ernesta Dargužienė. Na o džiazo rimtu visus užbūrė Aleksandras, grodamas melodijas saksofonu bei fortepijonu.

Nuoširdi, jauki šventė dovanojo puikias emocijas bei motyvacinį „užtaisą“ kitiems metams – klausėmės mūsų viešnios, psichologės-psichoterapeutės Jolantos Karvelienės trumpos, bet naudingos, uždegančios paskaitos.

Šypsenos žmonių veiduose leido suprasti, kad šventė pavyko. Linkėdami kantrybės nepramintuose takuose, sėkmės gyvenimo greitkeliuose, išmintingų draugų patarimo bei patikimų partnerių pečių, neblėstančios energijos, prasmingų darbų, džiaugėmės su lengvumu ir polėkiu praleidę kelias valandas bendraminčių būryje, pabuvę maloniame jausmų sūkuryje.

 

Kviečiame pasidžiaugti popietės akimirkomis!

Popietė Džiazo ritmu Popietė Džiazo ritmu Popietė Džiazo ritmu Popietė Džiazo ritmu Popietė Džiazo ritmu

Prenumeruoti
Notify of
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus kometarus