Prasidėjo 2023 m. Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų savivaldybės etapai

Kaip ir kasmet, taip ir 2023 m. sausį, Telšių švietimo centras organizuoja ir vykdo, vadovaudamasis 2023 m. Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių grafiku, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2022 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1928, Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų savivaldybės etapus.

Sausio 12 d. jau vyko Lietuvos mokinių anglų kalbos (11 klasių mokiniams) olimpiados savivaldybės etapas, kuriame dalyvavo 17 gabiausių  11/III gimnazijos klasių rajono anglų kalbos žinovų. III vietą laimėjo Hela Laurinavičiūtė, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokinė, mokytoja Jolanta Balčiuvienė, II – Gerda Marija Hirzel, Telšių Žemaitės gimnazijos mokinė, mokytoja Elena Kakanauskienė, na o I vietą laimėjo ir į šalies etapą vasario 18 d. vyks Julija Mažonaitė, Telšių Žemaitės gimnazijos mokinė. Ją moko anglų kalbos mokytoja Kristina Griciuvienė.

Džiaugiamės visais nugalėtojais bei jų mokytojomis! Sėkmės šalies etape!

Sausio mėnesį dar vyks chemijos, fizikos, lietuvių kalbos olimpiadų bei respublikinio anglų kalbos konkurso savivaldybės etapai. Dėkojame švietimo įstaigų vadovams bei visiems, kurie bendradarbiauja su Telšių švietimo centru, padeda organizuoti ir vykdyti olimpiadas. Tik kartu dirbdami galėsime užtikrinti, kad visi mūsų rajono žingeidūs, gabūs bei motyvuoti mokiniai rastų sau erdvę atsiskleisti, patobulėti, pabendrauti su bendraamžiais!

Prenumeruoti
Notify of
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus kometarus