Telšių rajono lietuvių kalbos mokytojų edukacinė išvyka-gerosios patirties renginys „Pasidalinimas gerąja patirtimi apie kompetencijomis grįstą ugdymą“

Telšių rajono lietuvių kalbos mokytojų edukacinė išvyka

2023 m. spalio 27 d. Telšių rajono lietuvių kalbos mokytojos vyko į Kauną, į edukacinę išvyką-gerosios patirties renginį „Pasidalinimas gerąja patirtimi apie kompetencijomis grįstą ugdymą“.

Išvyką organizavo Telšių švietimo centras ir Telšių rajono lietuvių kalbos mokytojų metodinio būrelio taryba.

Mokytojos turėjo galimybę stebėti Kauno jėzuitų gimnazijoje dirbančio lietuvių kalbos mokytojo Mindaugo Grigaičio pamokas, gerąja patirtimi dalijosi ir mokytojos, dirbančios 5–7 klasėse. Vyko aptarimas-diskusija apie kompetencijomis grįstą ugdymą.

Po pietų laukė ekskursija Pažaislio vienuolyne. Didybe, prabanga ir puošnumu užburiantis Pažaislio vienuolyno ir bažnyčios ansamblis lygiuojasi į vertingiausių Europos brandaus baroko šedevrų gretas. Legendomis apipintas, atsiskyrėlių vienuolių maldų pripildytas, didikų dosnumu paženklintas Pažaislis – vieta, kuri pritraukia meno ir istorijos mėgėjus, piligrimus, kurią atranda žymiausi kino kūrėjai. Ekskursija Pažaislyje buvo atgaiva akims, širdžiai ir sielai – visas užbūrė istorija, architektūra ir charizmatiškas gidės pasakojimas.

Ši išvyka buvo puikus laikas pabūti su bendraminčiais, pabendrauti neformalioje aplinkoje, pasisemti idėjų, įkvėpimo.

 

 

Prenumeruoti
Notify of
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus kometarus