Vasaros stovykla ,,Sužinok, tyrinėk, eksperimentuok, atrask, mokslink 2024!“

Vasaros stovykla ,,Sužinok, tyrinėk, eksperimentuok, atrask, mokslink 2024!“

Kviečiame biologijos, chemijos ir fizikos mokytojus dalykininkus į respublikinę STEAM gamtos mokslų mokytojų mokymus  ̶ vasaros stovyklą ,,Sužinok, tyrinėk, eksperimentuok, atrask, mokslink 2024!“, kuri vyks rugpjūčio 20-22 d. Telšių švietimo centro Telšių STEAM atviros prieigos centre (toliau – Telšių STEAM atviros prieigos centras), Sedos g. 29, LT-87113 Telšiai.

Telšių STEAM atviros prieigos centras kviečia biologijos, chemijos ir fizikos mokytojus tobulinti kompetencijas, kurios reikalingos dirbant pagal atnaujintas dalykines bendrąsias programas. Mokytojams siūlomos veiklos – STEAM centro bei mokslo darbuotojų pranešimai, šalies gamtos mokslų mokytojų dalykininkų išbandyti praktikos darbai ir edukacijos Žemaitijos sostinėje bei jos apylinkėse. Beveik visi užsiėmimai vyks laboratorijose, kur mokytojai patys tyrinės ir pažins, taip pat bus skatinami – domėtis ir aktyviai veikti, generuoti sau ir kitiems reikšmingas idėjas bei kūrybiškai naudotis skaitmeninėmis technologijomis. Stiprinant visų trijų gamtos mokslų mokytojų emocinį bei vertybinį santykį, užsiėmimuose bus kviečiama kūrybiškai taikyti ir plėtoti asmenybėje slypinčius išteklius, siekti profesinio tobulėjimo, kurti ir perduoti gamtamokslinę informaciją, kurios pagrindą sudaro chemijos, biologijos, fizikos ir kt. dalykų žinios. STEAM centre išbandyti laboratoriniai darbai mokytojams padės tinkamai organizuoti mokinių praktines veiklas ir lengviau įgyvendinti atnaujintų programų turinį. Po darbų laboratorijose, mokytojai turės galimybę susipažinti ir su Telšių mieste esančiais kultūros objektais, lavinti estetinį suvokimą bei atrasti save kaip kultūros puoselėtojus ir kūrėjus.

Kviečiame registruotis Semiplius sistemoje iki 2024 m. liepos 26 d., www.sctelsiai.lt (Registracija į renginius) arba www.semiplius.lt. Stovyklos dalyviai galės apsigyventi Telšių Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto bendrabutyje (Muziejaus 29 a., Telšiai). Dėl apgyvendinimo kreipkitės į Telšių STEAM atviros prieigos centro vedėją Rita Vargalytę el. p. rita.vargalyte@steamlt.lt

Stovyklos dalyvių apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos finansuojamos iš projekto ,,STEAM centrų veiklos plėtra“ lėšų. Projekto viena iš veiklų yra mokytojams skirtos stovyklos, kurias organizuoja Lietuvoje visi metodiniai ir regioniniai STEAM centrai. Informuojame, kad projekto laikotarpiu (nuo 2023 m. gruodžio 28 d. iki 2026 m. balandžio 30 d.) neatlygintinai galite dalyvauti pasirinktinai tik vienoje mokytojams skirtoje stovykloje.

Prenumeruoti
Notify of
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus kometarus